Nezařazené

YARRRR, vy suchozemské mythijské krysy!

Navostřete si šavle, naleštěte si háky, doplňte rum. Pirátský týden je tady. Molo mezi Modrostřeším a Worg’tarem ovládl duch minulosti, hrůzostrašný kapitán Fant. A potřebuje pomoci. A že duch nic nemá? Ale kdeže! Na konci tohoto lehce strašidelného, pirátského a hlavně unikátního dobrodružství na vás čeká poklad (pirátský lootbox). Dobrodružství ale není jednoduché a sami na něj asi nevystačíte, takže dejte vědět ostatním. Vydejte se společně porazit temné síly, které kují pikle.

Zatracené kotvy tu ale nebudou napořád, pouze do příští neděle (7.10.), tak si pospěšte!

Je to tady. Dlouho očekávané otevření Mýthie.

 

Registrace otevřeny (odkaz v pravém menu)!

 

Otevření serveru pro vyšší scénářovky: 15.30
Otevření serveru pro střední scénářovky: 16:15
Otevření serveru pro nižší scénářovky: 16:40
Otevření serveru pro širokou veřejnost: 17:00

 

Již od 15:30 budete mít možnost se připojit a zalogovat do hry, ovšem opustit startovní lokaci budete moci vždy až ve stanovený čas

 

 

Přejeme příjemnou zábavu.

 

Váš Arathor tým.

Vážení hráčky, vážení hráči.
Nedávno jsem naší facebookovou stránku aktualizoval o ikonu a úvodní obrázek Mythie. By jsem zaskočený tím jakou reakci to spustilo. Myslím že takovou reakci jsme zatím ani neměli ještě (alespoň co si pamatuji já). Také jsem tam říkal brzy, brzy…
Mythie se vyvíjí od 31.3, je to datum které je už daleko, možná je někdo zaskočen jak je to daleko. Ovšem, konečně dáme pevný termín kdy se Mythie pustí. Po několika oddálení. Po tolika omluv a slibů je to konečně zde.
Ovšem, předtím pár slov. Mythie nebude úplně dokonalý svět. Ač jsme měli tolik času, tak spoustu času jsme promarnili úplnýma zbytečnostma a pak reálným životem. Je to i moje chyba, protože když se zpětně na to dívám tak bych udělal spoustu věcí jinak. Každopádně chuť, síla a myšlenka tu stále je a bude. Mythie se bude vyvíjet pořád, teď, při spuštění i po dobu vašeho hraní. Neustále se budeme pokoušet posunout tento server dále.

Server Arathor – Mythia se spustí pro veškerou veřejnost dne 6.2 v 17.00

A nyní opět pár slov.
Scénářovky se vždy píšou mě do PMky.
Pro vyšší scénářovky v 15.30
Pro střední scénářovky se oficiálně otevře v 16.15
Pro nižší v 16.40
Pro imigranty (alias všechny co si nezažádali) v 17.00

Také bych rád oznámil že máme nové fórum. Najdete ho kliknutím na Fó po pravé straně.

Doufáme že ještě vydržíte, za Arathor tým
Admin Ardaren

Zdravím,

Jelikož pořád píšou nový lidé na naší FB stránce, tak nějak předpokládám že stále někdo chce hrát zde. Proto bych si měl přichystat varování. Jelikož vyvíjíme novou lokaci(Mythia sekce) tak postavy jsou umístěné v momentální mezilokaci. O tuto mezilokaci se prakticky GMT nestará. Je to jen plus mínus volná lokace na RP. Proto se nelekejte že je tam tolik nedodělaných věcí, že je tak málo hráčů online a vydržte (klidně s vypnutým wowkem) do startu Mythie.

Arathor tým