Patche

Vážení hráči,

objevili jsme “chybu” (feature, not bug!) vyskytující se ve všech našich patchích, která zpomalovala nahrávání souborů ve hře, takže byly zbytečně dlouhé loady lokací a hra byla celkově v mnoha případech zpomalována. Taktéž jsme narazili několikrát na problém, že při přidávání modelů a textur z vyšších datadisků do hry docházelo často omylem k přepisování různých reskinů, úprav odstraňujících záře atd.


Řešení prvního problému vyžadovalo opravení, protřídění a znovuvydání všech patchů. Řešení druhého problému změnu systému, který v patchích doposud byl (změny písmenek, změny, kam co patří atd.). Včera v noci tak byly vydány nové verze všech patchů, které jsou protříděné, přeorganizované a opravené.

Zároveň byl dnes vydán nový Launcher (oprava odkazu na RP příručky) a vznikla defacto nutnost jej používat pro všechny (nenašli jsme dobrý důvod, proč by jej někdo nepoužíval – už se nejedná o testovací beta verzi – a zároveň nám podpora lidí, kteří jej nemají, přidělávala zbytečnou práci navíc).

Nakonec, v Launcheru byl opět oživen Changelog. Na ten se dostanete kliknutím na obrázek či na tlačítko Changelog v pravém panelu, a následně si můžete procházet novinky v něm.


Pokud jsem vám touto revizí učinil nějaké obtíže (coby donedávna majitel ADSL připojení vím, že až 1.9 GB ke stahování umí naštvat), či tím, že vám zase cpu ten Launcher, upřímně se omlouvám, ale uklidilo se tu tak mnoho věcí. Pokud někdo vyloženě nemůže Launcher používat z důvodu nějakých technických problémů, kontaktujte mě prosím na Skypu. Jen upozorňuji, že počet našich patchů narostl na až 14.Amaroth