Jak se připojit

Postup prvního připojení se

 1. Hrajeme na WoW WotLK 3.3.5a (rev 12340). Doporučuje se konkrétně enGB či enUS jazyková lokalizace. Herního klienta si musíte sehnat sami.
 2. Arathor RP je fulltime RolePlaying serverem. Pokud nevíte, co toto znamená, nebo jste ve WoW RP nováčkem (či v RP obecně), jste povinni si prostudovat RP příručku. Bez znalosti jejího obsahu není možné na našem serveru hrát – kazili byste hru ostatním.
 3. Registrace jsou dostupné ZDE.
 4. Stáhněte si náš Launcher, celý zip si rozbalte do složky s WoWkem (takže soubory vybalené ze zipu budou tam, kde je WoW.exe). Jeho užívání je povinné.
 5. Spusťte ArathorLauncher.exe, vpravo nahoře zaškrtněte volitelné věci, o které máte zájem, a klikněte na Aktualizovat – Launcher stáhne všechny addony a patche, které potřebujete.
 6. Když je vše hotovo, klikněte na Spustit hru. Kdykoliv se budete chtít znovu připojit k serveru s aktuální hrou, zopakujte bod 4 a 5.
 7. Pokud vám něco na Launcheru nefunguje, začněte kontrolou nastavení svého antivirového softwaru, v nejhorším jej zkuste zcela vypnout. Také se můžete pokusit spustit Launcher s admin oprávněním (klikněte na Launcher pravým a zvolte Spustit jako správce, nebo následujte instrukce ZDE).
 8. Detailnější informace k Launcheru jsou ZDE. Pokud vám i přes tipy na této stránce a na fóru nepůjde rozběhnout, kontaktujte Amarotha.

Důležité poznámky

 • Je zakázáno se snažit naše patche otevřít, upravovat, používat data z nich apod. bez povolení vedení serveru.
 • Launcher vám stáhne vždy oba u nás povinné addony – GHI 1.4.0 a flagRSP. Oba addony jste povinni si zapnout a hrát vždy s nimi (jejich zapnutí Launcher nekontroluje a neprovádí).
 • Launcher vám stáhne všechny naše patche a zkontroluje, že máte všechny výchozí od Blizzardu, a že nemáte žádné patche z jiných projektů. Co ve hře nemá co dělat přejmenuje či odstraní, takže hra se zapne jen s tím, co v ní být má.
 • Launcher dále stahuje také upravené WoW.exe. Bez něj by hra s našimi patchi spadla při spuštění.
 • Launcher nastavuje automaticky realmlist na ten náš – což je set realmlist 31.31.76.76
 • Launcher maže složku Cache, čímž vás chrání před řadou bugů vznikajících z přejmenování NPCček, itemů atd.
 • Po odstranění našich patchů lze hru použít na jakémkoliv jiném serveru (toho se ani naše WoW.exe nijak nedotkne).
 • Pokud je k dispozici aktualizace Launcheru, Launcher ji stáhne a zavře se. Spusťte jej pak znovu a vše by mělo běžet.

Pár věcí na závěr

 • Máte jakékoliv problémy s připojením k serveru, či s errory nebo bugy? Následujte pokyny ZDE.
 • V případě zájmu máme TeamSpeak3 server na adrese 31.31.76.76
 • Technickou podporu k TeamSpeaku a Launcheru zajišťuje Amaroth.

Odkazy na soubory

Tyto odkazy jsou pouze záložní a slouží ke stažení patchů a dalších souborů, pokud vám z nějakého důvodu selže Launcher. Nejčastější problémy lpí v příliš tvrdohlavých a aktivních antimalware softwarech. Soubory zde (hlavně menší patche) se mohou i několikrát do týdne změnit, a z řady důvodů jste povinni lézt do hry vždy s aktuálními patchi. Pokud vám tedy nejde Launcher a jste nuceni použít odkazy zde, kontaktujte prosím v zájmu sebe i ostatních ihned GMT (podporu Launcheru zařizuje Amaroth).

Be the first to comment

Leave a comment