Jak se připojit

Postup prvního připojení se

 1. Arathor RP je fulltime RolePlaying serverem. Pokud nevíte, co toto znamená, nebo jste ve WoW RP nováčkem (či v RP obecně), jste povinni si prostudovat RP příručku. Bez znalosti jejího obsahu není možné na našem serveru hrát – kazili byste hru ostatním.
 2. Registrace jsou dostupné ZDE.
 3. Stáhněte si náš Launcher, celý zip si rozbalte do složky s WoWkem (takže soubory vybalené ze zipu budou tam, kde je WoW.exe). Jeho užívání je povinné.
 4. Spusťte ArathorLauncher.exe, vpravo nahoře zaškrtněte volitelné věci, o které máte zájem, a klikněte na Aktualizovat – Launcher stáhne všechny addony a patche, které potřebujete.
 5. Když je vše hotovo, klikněte na Spustit hru. Kdykoliv se budete chtít znovu připojit k serveru s aktuální hrou, zopakujte bod 4 a 5.
 6. Pokud vám něco na Launcheru nefunguje, začněte kontrolou nastavení svého antivirového softwaru, v nejhorším jej zkuste zcela vypnout. Také se můžete pokusit spustit Launcher s admin oprávněním (klikněte na Launcher pravým a zvolte Spustit jako správce, nebo následujte instrukce ZDE).
 7. Detailnější informace k Launcheru jsou ZDE. Pokud vám i přes tipy na této stránce a na fóru nepůjde rozběhnout, kontaktujte Amarotha.

Důležité poznámky

 • Je zakázáno se snažit naše patche otevřít, upravovat, používat data z nich apod. bez povolení vedení serveru.
 • Launcher vám stáhne vždy oba u nás povinné addony – GHI 1.4.0 a flagRSP. Oba addony jste povinni si zapnout a hrát vždy s nimi (jejich zapnutí Launcher nekontroluje a neprovádí).
 • Launcher vám stáhne všechny naše patche a zkontroluje, že máte všechny výchozí od Blizzardu, a že nemáte žádné patche z jiných projektů. Co ve hře nemá co dělat přejmenuje či odstraní, takže hra se zapne jen s tím, co v ní být má.
 • Launcher dále stahuje také upravené WoW.exe. Bez něj by hra s našimi patchi spadla při spuštění.
 • Launcher nastavuje automaticky realmlist na ten náš – což je set realmlist 31.31.76.76
 • Launcher maže složku Cache, čímž vás chrání před řadou bugů vznikajících z přejmenování NPCček, itemů atd.
 • Po odstranění našich patchů lze hru použít na jakémkoliv jiném serveru (toho se ani naše WoW.exe nijak nedotkne).
 • Pokud je k dispozici aktualizace Launcheru, Launcher ji stáhne a zavře se. Spusťte jej pak znovu a vše by mělo běžet.

Pár věcí na závěr

 • Máte jakékoliv problémy s připojením k serveru, či s errory nebo bugy? Následujte pokyny ZDE.
 • V případě zájmu máme TeamSpeak3 server na adrese 31.31.76.76
 • Technickou podporu k TeamSpeaku a Launcheru zajišťuje Amaroth.

Odkazy na soubory

Tyto odkazy jsou pouze záložní a slouží ke stažení patchů a dalších souborů, pokud vám z nějakého důvodu selže Launcher. Nejčastější problémy lpí v příliš tvrdohlavých a aktivních antimalware softwarech. Soubory zde (hlavně menší patche) se mohou i několikrát do týdne změnit, a z řady důvodů jste povinni lézt do hry vždy s aktuálními patchi. Pokud vám tedy nejde Launcher a jste nuceni použít odkazy zde, kontaktujte prosím v zájmu sebe i ostatních ihned GMT (podporu Launcheru zařizuje Amaroth).

Be the first to comment

Leave a comment