Arathor - fórum
Unikátní Předměty z Kovařiny - Verze k tisku

+- Arathor - fórum (http://arathor.cz/forum)
+-- Fórum: Komunikace s hráči (http://arathor.cz/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Fórum: Dotazy (http://arathor.cz/forum/forumdisplay.php?fid=2)
+--- Téma: Unikátní Předměty z Kovařiny (/showthread.php?tid=1093)

Unikátní Předměty z Kovařiny - Lock - 02-18-2018

Heya!

Chtěl jsem se zeptat, jestli by nebylo možný jako variantu k Unikům přidat třeba možnost, že bych výrobu těch uniků RPil za Roye. Mohli by to tak dostat třeba za menší částku, než normálně, když by se to vše řešilo přes RP, ačkoliv by to naopak třeba trvalo o něco déle. Až bych vyRPil výrobu, poslal bych screeny z ní nějakému GMku, že je to hotové a addnulo by se to pak hráči. A normálně by se za tu výrobu platilo mě.

Bylo by to tak možné udělat? Myslím, že by z toho mohlo být docela dost a fajn RP.

Díky za vyjádření.

RE: Unikátní Předměty z Kovařiny - Tattoo - 02-18-2018

Chválím iniciativu. Dřív takhle uniqy běžně fungovaly. (V mé hrací lokalitě) Hráč si musel najít výrobce či řemeslníka, který Žádajícímu vyrobil předmět na zakázku. Obvyklé bylo, že odměnu dostal i řemeslník. Alespoň nějakou almužnu.

RE: Unikátní Předměty z Kovařiny - Mael - 02-18-2018

Arathor, Erebos, Erutia - na týchto projektoch to všade fungovalo, pretože tak isto som za Maela, trpasličieho kováča, pracoval na unikátkach. S GM sa dalo vždy dohodnúť a väčšinou to vyzeralo tak, že 50% sumy dostal hráč, ktorý uniq vyrábal a 50% išlo GM aka za materiál.

RE: Unikátní Předměty z Kovařiny - Sarilen - 02-18-2018

Chtěl jsem to už také podpořit, leč jsem odpově´d pořádně nedostal. Nejvíce mi bylo líto platit 131 zlatých za stavbu lodě NIKOMU. Prostě to udělali npc stavebníci Modrostřeší. Aneb jak zničit půl rok farmení vniveč, kéž by někdo RPil stavaře. Mohl by si potom slušně vydělat :-)

I za "craft" uniqů bych podpořil Kováře, Koželuhy,.. :-)

RE: Unikátní Předměty z Kovařiny - Quentin - 02-18-2018

To je dobrý nápad, ale z RP hlediska je Roy jak zkušený kovář, když je 18 let starý?

RE: Unikátní Předměty z Kovařiny - Totemage - 02-18-2018

Pokud vím, unikátky se tu často dělaly skrz hráče. Hodně kovářů si tak přišlo na svoje. Teď si nejsem jistý, ale pokud ti Gwyn něco modeluje, taky to pak za Valara RPí, ne?

Za Valara ne, to je voják a vinař.
Ale Gwyn tu měl toho Kováře, sídlo měl v tom domku u brány MS. Od něj se dalo RPit uniq :-)

RE: Unikátní Předměty z Kovařiny - Xandria - 02-18-2018

Valar taky kove.

RE: Unikátní Předměty z Kovařiny - Valar - 02-18-2018

Jo, před Valarem tu byl Arnold. Po založení Valara jsem však Arnolda přestal hrát (převážně z časových důvodů), tak se to dá domluvit i s Vulurem. Nicméně, jedná se pouze o custom modely, kterých navíc pro hráče dělám... Pfů... Asi pět do roka? Mám dojem, že Roy má na mysli spíš tvorbu obyčejných uniqů, pročež by dostal určité procento z ceny, o kterou si zde řekne GM.

Ah, tak to je mi potom novinka :-) Aie. O Tvorbě modelů za Arnolda vím, třeba pro Darrena meč. Ale jak bylo psáno výše, Roy chce kovat uniq zbroje co jsou vytažené ve hře a nejedná se o modelaci.

RE: Unikátní Předměty z Kovařiny - Totemage - 02-18-2018

Boha, děcka.. Já uvedl příklad, že Valar je i modeluje, ale jinak kováři kovali uniqy co si lidi objednali, nikoliv naopak, že to každej modeloval. Už jsem tu zažil hodně lidí s profkama, co tu pracovali na něčích unikátkách, to jsem chtěl říct.

RE: Unikátní Předměty z Kovařiny - Lock - 02-23-2018

Tak nevidím problém s obojím. Big Grin Jako když si seženete ten 3D model u někoho jiného a GM tým vám to už nějak zapracuje, můžu tu tvorbu vyRPit za Roye. Pořád si myslím, že to je lepší, než kdyby jste koupili tu helmu jakože od NPC kováře nebo obchodníka.

A Quente, žádnej extra profík to není, ale kovat umí, není to tak, že by se s tím už narodil. Ale to už si nechám na RP.

RE: Unikátní Předměty z Kovařiny - Sarilen - 02-23-2018

Až budu něco shánět tak za Royem zajdu Big Grin

RE: Unikátní Předměty z Kovařiny - Lock - 02-24-2018

Kůl bíns. Cash