Arathor - fórum
Nábory do Mythia týmu - Verze k tisku

+- Arathor - fórum (http://arathor.cz/forum)
+-- Fórum: Informace, oznámení a technická sekce (http://arathor.cz/forum/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Fórum: Novinky a obecné informace (http://arathor.cz/forum/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Téma: Nábory do Mythia týmu (/showthread.php?tid=80)

Nábory do Mythia týmu - Ardaren - 01-20-2016

Zde najdete požadavky co klademe na jakoukoliv pozici. Jsou pouze orientační, dám totiž dosti na to co vy napíšete(tedy, co vymyslíte do žádosti). Vyhrazuji si právo zamítnout bez důvodu. Pokud budete chtít, napište mi zde PMku. Jinak, to že nic neumíte vůbec nevadí, já když nastupoval do GMT Arathoru tak jsem neuměl příkaz ani na ban a štítil jsem se databáze a ejhle, jsem admin. Hlavní je chuť se učit a zapojovat, bez ní to zkrátka nejde.
Pokud budete chtít do našeho týmu musí vám být jasný že já mám vždy, za všech okolností finální slovo, ovšem jak mohou mnozí lidé potvrdit, jsem ochoten diskutovat a naslouchat.

Gamemaster  - GM - Zavřeno
Přihláška na GM by měla obsahovat:
Nick

Věk (U GM chci minimálně 17)
Skype (mikrofon podmínkou)
Zkušenost s RP
Zkušenost v oboru (spawn, řízení eventů, práce v DB atd…)
Co by vás bavilo.[
U GMka je si hlavní uvědomit že vaše funkce je komunikace s hráči(máte hlavní slovo a dost často se dostáváte do sporů).
Na pozici GM se dostávají lidé spíše z nižších funkcí které si oklepnu (eventer, vývojář atd...). Alias klasická kariéra.

Eventer - Zavřeno
Přihláška pro eventera by měla obsahovat:
Nick

Věk
Skype (skype podmínka)
Zkušenost s RP
Jaký druhy eventů vás baví
Eventer dostává druhý acc. Nemá žádné pravomoce, každý jeho event musí být schválen vedením pokud nemá nějakou vyjímku(která lze zařídit).

Vývojář - Otevřeno
Přihláška pro vývojáře by měla obsahovat:
Nick

Věk
Skype (podmínka)
Zkušenost v oboru
Co by jste nabídli serveru.
Vývojář dostává druhý acc. Ovšem nemá právo cokoliv dělat po RP stránce hry.

Vývojář - Teoretik - Otevřeno
Skype (podmínka)
Vývojář - Teoretik sepisuje věci které zadám na papír. Jde o to mít hlavně iniacitivu, umět přemýšlet, mít nápady. Šlo by především o neRP stránky Mythie (PvE, PvP, questové a ostatní aspekty hry).
Bonus je mít kontakty mezi hráči aby mohl vyjadřovat kritiku na kterou můžeme reagovat.

Storyteller - Zavřeno
Přihláška na ST:
Nick
Co by jste za ST dělali rádi?
Proč zrovna vy by jste měli být ST?
Vaše chary:
U STčka si je nutné uvědomit že nedostáváte druhý acc, ale pouze jsou vám dány práva na váš hlavní acc(a jen omezený práva na ovládání NPC).

Loremaster - Otevřeno
Přihláška na Loremastera:
Skype (podmínka)
Jde o sepisování lore pro Mythii a okolí. Vždycky zadám úkoly, které bych potřeboval co nejdříve sepsat.

Moderátor Facebooku - Otevřeno
Přihláška na Moderátora:
Nick
Váš FB

RE: Nábory do Mythia týmu - Ardaren - 05-13-2016

Aktualizováno

RE: Nábory do Mythia týmu - Ardaren - 01-27-2017

Aktualizováno. Otevřena pozice GM(Potřebuju převážně práci s DB, nemusíte umět absolutně nic. Jen mít chuť se učit.)

RE: Nábory do Mythia týmu - Ardaren - 02-01-2017

Po delší úvaze otevírám nábor na pozici Eventer Textmaster (loremaster + člověk na texty pro questy). Společně s GM uzavírám přihlášky 5.2 o půlnoci. Přihlášky opět prosím mě do PM na fóru.

RE: Nábory do Mythia týmu - Ardaren - 02-08-2017

Děkuji všem za přihlášky, byli skutečně zajímavé (a některé zábavné).
Děkujeme Rothasovi za jeho neskutečně skvělou přihlášku na GM a i bychom ho vzali, ale nakonec jsme si řekli že jsme líný ho odbanovávat a navíc slíbil že nelogne na server dokud tu budu já. Což si musíme přiznat že by bylo hodně kontraproduktivní vzít GMko co nemůže lognout.
Přivítejte nové chudáky na pozici gamemastera.
Eventer nakonec není ani jeden nový, možná časem. Stále totiž o nich diskutujeme.
Stále hledám třeba moderátora na FB.

RE: Nábory do Mythia týmu - Ardaren - 06-30-2017

Nově sháníme člověka který by sepisoval lore a člověka na korekturu textů.

RE: Nábory do Mythia týmu - Ardaren - 07-25-2017

Aktualizováno. Otevřena pozice GM(Potřebuju převážně práci s DB, nemusíte umět absolutně nic. Jen mít chuť se učit.)

Děkuji, uzavřeno.

RE: Nábory do Mythia týmu - Ardaren - 09-20-2017

Otevřena pozice Spawner. Přihlášky pište opět do PM mě a nově na tuto pozici i Darkusovi který vás bude mít jako kolegu či podřízeného.

RE: Nábory do Mythia týmu - Ardaren - 09-24-2017

Děkuji všem za přihlášky. Tolik žádostí jsem doopravdy nečekal a bylo docela těžký z vás vybírat. Brzo uvidíte nového spawnera jistě ve hře.

RE: Nábory do Mythia týmu - Ardaren - 11-30-2017

Ahoj,

otevírám pozici sekretářky. Jednalo by se o pozici která by zaznamenávala věci ode mě (přeposílal bych žádosti hráčů na které teďka nemám čas, různé úkoly které mě napadají atd...) a ten člověk by mi je připomínal v určitém pořadí podle důležitosti atd...
Odměnou moje nehynoucí vděčnost + nějaké drobné výhody které jako admin můžu zajistit. Klasicky do Pmky. Podmínka je zodpovědnost, čas se tomu trochu věnovat a samozřejmě skype. Výhoda je neštítění se takových věcí jako google dokumenty atd...

Díky.

RE: Nábory do Mythia týmu - Ardaren - 07-16-2018

Ahoj,

rád bych nabral člověka do týmu co by se staral o reskinny a případné naťukávání itemů do DBC(takže dost věci okolo uniqů).

Děkuju

RE: Nábory do Mythia týmu - Ardaren - 08-29-2018

Ahoj (reskinny jsou už zabraný, pardon že jsme nenapsal)

Nyní bych rád nabral člověka co rád píše příběhy, popisy atd... Jednalo by se o naší wiki. Než se někdo přihlásí na pozici tak si to radši rozmyslete protože jsem již nabral x lidí takto co nenapsali finálně ani článek nebo maximálně jeden.

Díky

RE: Nábory do Mythia týmu - Ardaren - 12-18-2018

Ahoj,
stále nabírám lidi na příběhy a wiki.

Plus ovšem k tomu otevírám pozici pro spawnera. Do PMky (forkové, ne discord prosím) napište koho u nás RPíte a jestli máte zkušenosti se spawnem. Případně jak velké.

Díky.

RE: Nábory do Mythia týmu - Ardaren - 01-16-2019

Takže děkuji všem mockrát za přihlášky. Je pravda že rozhodování hodně zdrželi svátky, ale i tak bylo vybírání dost těžké. Nakonec jsme se rozhodli po hodně dlouhém dohadování pro jedno jméno které brzo uvidíte ve hře nebo na discordu. Smile

Wiki stále platí.